Alternative content

Get Adobe Flash player

Uczmy się polskiego (Let's learn Polish) na płytach DVD

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą multimedialnego kursu języka polskiego jako obcego (polish for foreigners). Kurs jest dostępny w dwóch formach: podstawowej oraz zaawansowanej (każdy składa się z 5 płyt DVD, płyty audio CD z piosenkami i podręcznika).

"Uczmy się polskiego"(Let's Learn Polish) jest pierwszym profesjonalnym, multimedialnym kursem języka polskiego jako obcego. Kurs jest objęty patronatem Ministra Edukacji Narodowej, a producentami są Polska Fundacja Upowszechniania Nauki i Telewizja Polska SA.

Koncepcję naukową kursu opracował wybitny polski specjalista nauczania języka polskiego jako obcego prof. Władysław Miodunka z Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Formuła kursu na postać filmowego serialu (telenoweli), składającego się z 30 półgodzinnych odcinków, któremu towarzyszy ściśle z filmem tematycznie powiązany podręcznik. Formuła ta pozwala na przedstawienie warstwy językowej, jak również pokazuje Polskę jako kraj interesujących krajobrazów, architektury i kultury; przedstawia codzienne życie polskiej rodziny ze wszystkimi jej uwarunkowaniami

Warstwa filmowa kursu jest polskojęzyczna. Podręcznik jest w wersji polsko-angielskiej.

Kurs podstawowy składa się z 15 półgodzinnych lekcji na 5 płytach DVD, płyty CD z piosenkami skomponowanymi specjalnie do tego serialu, bogato ilustrowanego podręcznika z pełnym polsko-angielskim dialogiem filmu oraz wykładem gramatycznym i ćwiczeniami do każdego epizodu.

Kurs zaawansowany, tak jak kurs podstawowy, składa się z 5 płyt DVD, płyty CD z piosenkami i podręcznika.

Cały kurs to 10 płyt DVD, 2 płyty CD z piosenkami i 2 tomy podręcznika.

Ulotka

Leaflet

Formularz zamówienia

Order form
O nas - Oferta - Programy - Klienci - Egzaminy - Kontakt

Copyright SJO-UNO 2018. All right reserved.